מדיניות משלוחים

כללי

מדיניות המשלוחים להלן מתייחסת להזמנות המבוצעות באתר גולדן סי.בי.די בלבד. מידע לגבי רכישה טלפונית ו/או בכל ערוץ הפצה אחר יימסר ללקוח ע"פ דרישה בעת רכישה/בירור.

שיטת משלוח

מוצרים שנרכשו באתר גולדן סי.בי.די מסופקים ללקוח ע"י חברת שילוח חיצונית עד לכתובת המשלוח שהוזנה בעת רכישה (דהינו "שליח עד הבית").

אזורי אספקה

גולדן סי.בי.די מספקת מוצרים עד לכתובות בתחום מדינת ישראל בלבד (באתר בעברית), ובכפוף למגבלות תשתית, נגישות, ביטחון וכו' סבירות. ייתכן שלא תתאפשר אספקה ליישובים מסוימים הנכללים בתחום מדינת ישראל, זאת גם לפי הנחיות חברת השילוח החיצונית.

עלות משלוח בסיסי

עלות המשלוח לרכישה בסכום של עד וכולל 650 ₪ הנה 35 ₪. המשלוח לרכישה בסכום שעולה על 650 ₪ ניתן ללא עלות. חברת גולדן סי.בי.די שומרת לה את הזכות לעדכן את עלויות המשלוח מעת לעת. המידע הקובע לגבי עלות משלוח יוצג ללקוח בעת ביצוע ההזמנה באתר.

עלויות משלוח חריגות

מחיר המשלוח הבסיסי לא כולל הובלה חריגה המצריכה אמצעים מיוחדים ו/או תוספת כוח אדם. במקרה של הובלה חריגה, חברת גולדן סי.בי.די שומרת לה את הרשות לבטל את ההזמנה אם איננה אפשרית או להציע ללקוח את המשלוח בעלות נוספת כנדרש מהתנאים המיוחדים. החיוב הנוסף יופיע בסעיף נפרד בחשבונית העסקה שתסופק ללקוח.

זמני ומועדי אספקה

שירות המשלוחים של חברת גולדן סי.בי.די פעיל בימים א' עד ה' בשעות 8.00 עד 17.00 – לא כולל חג וערב חג. הזמנות שנקלטו ביום ו' או שבת יטופלו ביום א' שלאחריהם. הזמנות שנקלטו לאחר השעה 12.00 יטופלו ביום העבודה הבא. מועד האספקה תלוי באזור המשלוח. למעט מספר יישובים מרוחקים, אספקת המוצר תתבצע עד שבעה ימי עסקים מיום קליטת ההזמנה וטיפולה באתר.

נסיבות חיצוניות

חברת גולדן סי.בי.די לא תישא באחריות לכל נזק, איחור או עיכוב שנגרמו למשלוח בגין כוח עליון, צד שלישי, או נסיבות ואירועים שמחוץ לשליטתה.

תיאום המשלוח מול חברת השילוח

חברת השילוח שבה משתמשת חברת גולדן סי.בי.די תתאם מולכם באופן עצמאי את אספקת המשלוח לכתובתכם. יום לאחר התיאום תקבלו מחברת השילוח הודעת טקסט עם המועד שתיאמתם ועם אפשרות לשינוי או אישור המועד. ביום המועד המתואם תקבלו הודעת טקסט לתזכורת.

 

המלצות לייעול המשלוח

בעת השלמת הרכישה באתר, מומלץ להזין כתובת משלוח שבה אתם או מישהו מטעמכם זמינים ברוב שעות היום, כגון כתובת מגורים או עבודה – וכן לציין היכן ניתן להשאיר לכם את המשלוח במידה והשליח לא מצליח להשיג מענה בעת הגעתו. במידה ולא ציינתם מיקום חלופי, חברת השילוח תנסה לתאם איתכם מועד חדש למשלוח, ולאחר מכן יוחזר המשלוח אל מחסניה. אם יידרש משלוח חוזר, הלקוח יחויב בעלותו.
חברת גולדן סי.בי.די לא תישא באחריות לכל נזק ו/או אובדן מכל סוג שעשוי להיגרם מהשארת המשלוח במיקום החליפי.

ביטול הזמנה והחזרות

מדיניות ביטול הזמנה תהא כפופה לחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"), ואין באמור בסעיף שלהלן לגרוע ממנו.

ניתן לבטל הזמנת מוצר מיום ההזמנה ועד 14 יום ממועד קבלת המוצר בפועל או ממועד קבלת אישור ההזמנה – לפי המאוחר מביניהם. זכות הביטול אינה תקפה, בין היתר, במקרים הבאים:

  • מוצרים שיוצרו במיוחד בעבור הלקוח
  • מוצרים פסידים (מתקלקלים או מתכלים) כגון מוצרי מזון שעברו תאריך תפוגה, ועוד
  • תוספי תזונה
  • מוצר פתוח

במידה ולאחר ביצוע הזמנה באתר יתברר שהמוצר אזל במלאי ו/או שלא ניתן לספק אותו, חברת גולדן סי.בי.די תשלח לכם דואר אלקטרוני ו/או תיצור עמכם קשר טלפוני כדי להודיע על ביטול ההזמנה ללא חיוב ו/או בהשבת כספכם (במידה וכבר חויבתם), ולא תהיה ללקוח כל טענה כנגד החברה בגין זאת.

דילוג לתוכן